FAQ

Máte v tom pořád trochu zmatek?

Nezoufejte, najdeme recept na každý váš dotaz. Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších otázek a odpovědí.

O APPCE

 1. Co je to aplikace Lobsterka?
  Jedna appka, která toho zvládá kopec. Udělá vám rezervaci, ukáže, co dobrého máme k obědu, a ještě vás odmění za každou návštěvu.
 2. Jak a kde aplikaci Lobsterka získám?
  Appku si bez problému stáhnete z App Store a Google Play a funguje na většině chytrých telefonů.
 3. Je aplikace zdarma?
  Jasně, appka je zcela zdarma, stačí se pouze zaregistrovat a hned můžete začít sbírat odměny.

ODMĚNA ZA KAŽDOU NÁVŠTĚVU

 1. Jak fungují odměny za návštěvy?
  Vážíme si, když se k nám vracíte a máme radost, že vás za to můžeme odměnit. Načtěte touto aplikací čárový kód z účtenky po každé návštěvě a hned při té další se můžete těšit na různé dárky – od nápoje až po pizzu zdarma. Stačí jen 5 návstěv během 5 měsíců a budete patřit mezi naše Lobster Friends, které si hýčkáme řadou speciálních výhod a bonusů.
 2. Udělal/a jsem přes appku rezervaci, ale nebyla potvrzená, proč?
  Rezervace potvrzuje manuálně personál restaurace, doporučujeme proto vytvářet rezervace s dostatečnou časovou rezervou (minimálně 2 hodiny) před vašim požadovaným časem příchodu. Pokud rezervaci pošlete později, nemůžeme zaručit, že ji potvrdíme.
 3. Chci udělat rezervaci, ale nevidím čas který chci, jak je to možné?
  Rezervační systém je nastaven po půlhodinách a tak, aby bylo možné provést rezervaci nejdříve 2 hodiny od času, kdy právě vytváříte rezervaci. Je to z toho důvodu, aby personál stihl rezervaci potvrdit a vše připravit. Je tudíž možné, že zadáváte rezervaci méně než 2 hodiny před vašim příchodem.
 4. Počítají se návštěvy ze všech provozoven Lobster?
  Všude vás rádi uvidíme a odměníme. Svoji odměnu získáte ve všech provozech – v Lobster Family Restaurant, Lobster Atmoshpere i Bowland Bowling Center.
 5. Kde všude můžu odměny z aplikace využít?
  Všechny svoje odměny můžete uplatnit v Lobster Family Restaurant, kde se na vás budeme těšit a se vším vám zde poradíme.
 6. Co mám dělat, když chci uplatnit svoji odměnu v aplikaci?
  Je to opravdu jednoduché. Kdykoliv před objednáním obsluze ukažte odměnu. Připravte si ji v appce v telefonu, obsluha ji potvrdí a hned se můžete z odměny radovat. Ale musíte ji ukázat při objednávce.
 7. Jaká je platnost odměn?
  Odměna se vám v appce objeví vždycky další den po načtení kódu, a potom ji hned můžete využít. Pak si pro odměnu můžete přijít kdykoliv během 30 kalendářních dnů a rovnou získat odměnu další, nebo se při páté návštěvě stát jedním z našich vážených Lobster Friends.
 8. Co když nestihnu svoji odměnu využít?
  Když vám odměna propadne, nevěšte hlavu! Stačí znovu přijít k nám a načíst do appky vaši další účtenku, získáte tak další odměnu.
 9. Co mám dělat, když mi kód nejde načíst?
  Není nic jednoduššího, než požádat naši milou obsluhu o pomoc, určitě společně problém vyřešíte.
 10. Co když omylem označím odměnu za využitou?
  Pokud omylem odkliknete, že chcete využít odměnu, automaticky se zneplatní a ztratíte tak na odměnu nárok. Udržte proto svoji zvědavost na uzdě. :)
 11. Můžu najednou využít více odměn?
  Za jednu návštěvu je možné využít jednu odměnu.
 12. Můžu zároveň uplatnit odměnu a kartu Lobster Friends?
  Při uplatnění odměny není možné zároveň načíst kartu a nechat si přičíst body.
 13. Můžu mít aktivních více odměn?
  Jistě, můžete mít aktivní i všechny odměny. Záleží jen na vás, v jakém pořadí je využijete. Nezapomeňte ale na to, že každá odměna v appce má platnost 30 kalendářních dnů a za jednu návštěvu můžete využít jednu odměnu.
 14. V aplikaci mi ubyla hvězdička, jak je to možné?
  Hvězdička ubyla z toho důvodu, že od předchozí návštěvy uplynul více než měsíc (30 kalendářních dnů). Pro přičítání odměn je nutné nás navštívit alespoň jedenkrát za 30 dní. Za každých 30 dní, kdy nás nenavštívíte vám jedna hvězdička ubyde.

LOBSTER FRIENDS

 1. Kdo jsou Lobster Friends?
  Lobster Friends jsou naši nejmilejší a nejvěrnější zákazníci. Vážíme si jich a jsme vždycky rádi, když je vidíme. Předcházíme si je různými pozornostmi, výhodami a slevami. Navíc od nás mají za každou projedenou tisícovku 100 Kč odměnu.
 2. Jak se stanu jedním z Lobster Friends?
  Každý může patřit mezi Lobster Friends. Stačí přijít 5x během 5 měsíců a po každé návštěvě načíst čárový kód z účtenky.
 3. Kdy a kde dostanu svoji kartu?
  Pokud se stanete jedním z Lobster Friends, řekněte to obsluze. Ujme se vás pověřená osoba, se kterou vyplníte příhlášku do věrnostního programu a bude vám předána vaše karta. Při příští návštěvě můžete začít sbírat body a těšit se ze všech výhod Lobster Friends.
 4. Co když se ze mě stane Lobster Friend a nestihnu využít své odměny?
  Nic se neděje, odměny vám zůstanou a můžete je v klidu uplatnit. Jen není možné zároveň s odměnou načíst kartu Lobster Friends. Datum ukončení platnosti se zobrazuje u odměny v appce.
 5. Dostanu body i za bowling?
  Ano i ne, na bowlingu získáte body za veškerou konzumaci. Za pronájem dráhy body nedostanete, ale jako jeden z Lobster Friends máte každý měsíc 50% slevu na hodinu bowlingu (odměnu dostanete do aplikace vždy první den v měsíci). Být mezi Lobster Friends se vám prostě vždy vyplatí.
 6. Jak zjistím, jakou částku mám na kartě?
  Pokud budete chtít vědět, jakou máte částku na vašem účtu, podívejte se v Lobsterce do sekce „VÍCE“ a zde najdete „STAV KONTA LOBSTER FRIENDS“, kde se vám zobrazuje stav k uvedenému datu (stav se aktualizuje 1x týdně).
 7. Kdy můžu začít platit kartou Lobster Friends?
  Vaší Lobster Friends kartou můžete začít platit, jakmile budete mít zůstatek na účtě v hodnotě alespoň 100 Kč. Zaplatit můžete maximálně polovinu útraty.
 8. Co když ztratím svoji kartu? Přijdu o své body?
  Když se stane tato nemilá věc a někdo vám kartu ukradne, nebo ji ztratíte, kontaktujte co nejdříve naši Lobsterka Hotline na čísle 730 892 286 nebo na mailu marketing@lobster-restaurant.cz. Kartu zablokujeme a za poplatek 100 Kč vám vystavíme novou. Žádné složitosti vás nečekají. A o body samozřejmě nepřijdete, zkrátka jakoby se nic nestalo.
 9. Kdy dostanu 50% slevu na bowling? A kdy je možné odměnu uplatnit?
  Odměna pro Lobster Friends – „každý měsíc 50% sleva na hodinu bowlingu“, je do aplikace odesílána vždy první den v měsíci. To znamená, že pokud se stanete jedním z Lobster Friends v průběhu měsíce, slevu získáte až první den následujícího měsíce. Slevu 50 % na hodinu bowlingu je možné uplatnit ve všední dny od pondělí do pátku.