Škola vaření

Otevíráme svou kuchyni všem, kteří chtějí umět vařit

Vítejte v Lobster škole vaření, kde pod vedením našich šéfkuchařů svým uměním u grilu oslníte na každé zahradní party, naučíte se válet v sushi, Asie vám nebude cizí, už nezmastíte žádné maso a s rybami se budete cítit jako lobster ve vodě.

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí a zážitku si odnesete sadu receptů a podepsaný certifikát na památku. Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.

Cena většiny kurzů je 2 890 Kč (se zástěrou 3 290 Kč). Všechny kurzy jsou, až na výjimky, pořádány vždy od 17 hodin v kuchyni Bistro Helen (hned vedle naší restaurace). Kapacita kurzu je 10 osob (na kurzech Grilování až 20 osob). Proto neváhejte a rezervujte si své místo prostřednictvím formuláře, který naleznete v detailu akce, případně na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz, telefonu 730 892 286 nebo u personálu naší restaurace.

Těšíme se na vás v Lobster škole vaření!

Lovecká sezóna

Lovecká sezóna

Neděle 16. 10. 2022, 17:00
Škola vaření

Maso a houby

Maso a houby

Neděle 30. 10. 2022, 17:00
Škola vaření

Lobster, shrimps and mussels

Lobster, shrimps and mussels

Neděle 27. 11. 2022, 17:00
Škola vaření

Změna termínu nebo zrušení akce vyhrazeno. Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.