Služby

Postaráme se o Vaši zábavu

Plánujete oslavit narozeniny, uspořádat firemní večírek nebo zorganizovat školení? V restauracích Lobster Family Restaurant a Bistro Helen máte ideální možnost, naše restaurace totiž mají celkovou kapacitu 240 míst.

K dispozici jsou i dva menší salónky, kde je dalších až 50 míst, která se dají přizpůsobit podle vašich přání a potřeb. Ve spojení s bowlingovým centrem Bowland Bowling center, které je součástí restaurace, jsme schopni připravit akci až pro 300 hostů.

Rádi vám nabídneme cateringový servis i mimo naše prostory. Pošleme k vám třeba jen kuchaře, ale můžeme obstarat i úplně celý catering. Uděláme zkrátka vše pro to, abyste byli se svou akcí maximálně spokojeni.

Firemní akce

Naše prostory jsou jako stvořené pro pořádání netradičního firemního večírku. Máme bohaté zkušenosti a rádi vám s organizací a nápady pomůžeme. Budete si přát raut, řízenou degustaci, barmanskou show, cooking show, ochutnávku vína či rumů nebo živou muziku? Není problém, zařídíme téměř cokoliv. Celý večer pak můžete zakončit party bowlingem se světelnými efekty nebo diskotékou, což je ve spojení s našim fantastickým jídlem a pitím recept na nevšední zážitek, na který bude každý účastník dlouho a rád vzpomínat. Chcete tedy uspořádat firemní akci u nás? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz nebo na telefonu +420 730 892 286.

Catering

Zvládneme se postarat o každou akci. Občerstvení jsme připravovali například na světový pohár J&T Banka CSI3*W nebo na mistrovství Evropy v bowlingu ECC 2016. Kompletně jsme zajistili občerstvení a nápoje pro 3 tisíce hostů na venkovním koncertu. Máme však moc rádi i malé nebo soukromé akce, ať už jsou to školy vaření s Romanem Paulusem, firemní večírky nebo zásnuby na míru. Na všem, co děláme, si dáváme záležet a díky tomu nás veřejnost dvakrát po sobě ocenila jako nejlepší restauraci Garden food festivalu. Máte zájem o catering od nás? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz nebo na telefonu +420 730 892 286.

Oslavy

Chcete dětem připravit nezapomenutelnou narozeninovou oslavu? Nemusíte si lámat hlavu s dortem, programem nebo výzdobou. Nechte to na nás. Postaráme se o jídlo, pití i o zábavu. Děti můžou mít program přímo v salónku, ve spojení s bowlingem, můžou si odběhnout do našeho velkého dětského koutku s mořským akváriem, upéct si vlastní pizzu nebo můžeme oslavu okořenit divadelním představením či promítáním v kině. Malému oslavenci splníme vše, co si bude přát.

Oslavovat u nás však mohou i dospělí. Pořádáme svatební hostiny, oslavy promocí nebo jiných významných životních jubileí. Jsme připraveni zajistit i rodinný oběd u jednoho velkého stolu v soukromí, formou sharingu.

Děti

Od začátku chceme být rodinnou restaurací a nikdy na to nezapomínáme. Stejně jako dospělí hosté, jsou pro nás důležité i děti, kterým chceme dopřát maximální možný servis, aby se u nás cítily jako v bavlnce. Pro děti je vždy připraveno dětské menu a limonády, omalovánky, pastelky, židličky, zábavný dětský koutek, akvárium a mnoho dalšího.

Jídlo s sebou a produkty

Chutnalo vám u nás a chtěli byste si připravit podobné jídlo i u vás doma? Jídlo si u nás můžete buď objednat a vzít s sebou domů, nebo si ho můžete sami uvařit z našich surovin. Zastavte se u naší lednice a nakupte si něco málo na domácí vaření. Máme pro vás připraveny čerstvé těstoviny s některou z našich italských omáček, vyzrálé hovězí steaky, olivový olej nebo italský sýr Grana Padano.

Navíc, abychom nezatěžovali životní prostředí a neplýtvali jídlem, jsme se zapojili do spolupráce s projekty vratnemisky.cz a nesnezeno.cz.

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům a darujte jim poukázku do Lobster Family Restaurant nebo Bowland Bowling Center. Na výběr máte poukazy v hodnotách 500 Kč nebo 1 000 Kč, také si můžete vybrat poukaz na školu vaření, degustaci či jakoukoliv jinou akci, případně také na 3 a 5 chodové menu. Je určitě z čeho vybírat. V případě zájmu se obraťte na náš personál nebo na e-mail lobster@lobster-restaurant.cz.
více zde

Máte zájem o některou z našich služeb?