Hříbková sezóna

Neděle 29. 9. 2024, 17:00 / Škola vaření

Hříbková sezóna

  Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této objednávky a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

  Popis akce

  Že Češi milují houby je stará známá věc. Hřiby jsou ale také nedílnou součástí gastronomie zejména severních regionů Itálie. Chcete se naučit pravé italské risotto nebo pastu s houbami, nebo naučit kombinovat s hříbky syrové hovězí či kvalitní rybu? Pak je tato škola vaření určena přímo pro vás. Vychytávky a fígle italské kuchyně vás naučí odborník na slovo vzatý – šéfkuchař Bistra Helen Tomáš Juřík. Pokud budete chtít, můžete s ním celý kurz mluvit italsky. :)

  Naučíte se: Hovězí carpaccio s hříbky a pecorinem a fermentovaný kampotský pepřem; Rigatoni s houbami, guanciale a tymiánem; Risotto ai porcini; Mořského ďase s máslovou omáčkou a bramborami s hříbky a černým lanýžem.

  Ve stručnosti

  Datum a čas

  Neděle 29. 9. 2024, 17:00

  Místo konání

  Bistro Helen
  Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

  Kapacita

  10 osob

  Cena

  3 390 Kč (se zástěrou 3 690 Kč)

  Změna termínu nebo zrušení akce vyhrazeno. Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

  Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

  Další akce

  Shrimps & mussels

  Shrimps & mussels

  Neděle 16. 6. 2024, 17:00
  Škola vaření

  Středomořské grilování

  Středomořské grilování

  Neděle 28. 7. 2024, 16:00
  Škola vaření

  Toskánsko na grilu

  Toskánsko na grilu

  Neděle 25. 8. 2024, 16:00
  Škola vaření

  Kuchyně Sardinie

  Kuchyně Sardinie

  Neděle 8. 9. 2024, 17:00
  Škola vaření