Maso a houby

Neděle 30. 10. 2022, 17:00 / Škola vaření

Maso a houby

  Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této objednávky a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

  Popis akce

  Kombinace masa a hub je velmi oblíbená nejen v českých zemích. Na jídla z obou druhů surovin narazíte v Polsku, Německu, Číně, nebo Itálii. Ne všude vyrážejí lidé do lesů jako ve střední Evropě, ale spolehnou se na pěstírny a supermarkety. Na našem kurzu si vyzkoušíte, jak připravit kvalitní hovězí roštěnec s restovanými houbami a dýní, gnocchi s houbami a šalotkou a křepelku s houbovým ragú. Vařit budeme ze sezónních hub, které budou právě dostupné na trhu.

  Ve stručnosti

  Datum a čas

  Neděle 30. 10. 2022, 17:00

  Místo konání

  Bistro Helen
  Galerie Šantovka, Polská 1 (vedle Lobster Family restaurant), Olomouc

  Kapacita

  10 osob

  Cena

  2 890 Kč (se zástěrou 3 290 Kč)

  Změna termínu nebo zrušení akce vyhrazeno. Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

  Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

  Další akce

  Lovecká sezóna – vyprodáno

  Lovecká sezóna – vyprodáno

  Neděle 16. 10. 2022, 17:00
  Škola vaření

  Lobster, shrimps and mussels

  Lobster, shrimps and mussels

  Neděle 27. 11. 2022, 17:00
  Škola vaření