La Cucina Italiana – vyprodáno

proběhlo 14. června 2020 / Škola vaření

La Cucina Italiana – vyprodáno

Popis akce

Naučíte se připravit Carpaccio di culo se salsou verde a česnekovým olejem tak, jak ho připravují v Toskánsku. Podávat ho budeme s čerstvě upečenou focacciou, kterou si také sami uděláme. Dále budou následovat plněné tortelloni, které po našem kurzu budete umět vyrábět jako rodilí italové. A samozřejmě nesmíme zapomenout na vynikající italské risotto s mořskými plody. U ryb zůstaneme a ukážeme si, jak na Sicílii tradičně připravují pečenou pražmu. Itálie však není jen o rybách a mořských plodech, a proto ze Sicílie zamíříme na sever a ukážeme si, jak se dělá známé ossobuco. Vše zakončíme přípravou klasického dezertu jménem Zabaglione, pocházející z oblasti Piemonte.

Ve stručnosti

Datum a čas

proběhlo 14. června 2020

Místo konání

Lobster Atmosphere
Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kapacita

Litujeme, akce je již plně obsazena.

Cena

2 690 Kč (se zástěrou 3 090 Kč)

Změna termínu nebo zrušení akce vyhrazeno. Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další akce

Festa Napoletana

Festa Napoletana

Čt 15. 6. - Ne 18. 6. 2023
Tematické akce

Grill academy – vyprodáno

Grill academy – vyprodáno

Neděle 25. 6. 2023, 17:00
Škola vaření

Itálie & lanýže

Itálie & lanýže

Neděle 16. 7. 2023, 17:00
Škola vaření